W zgodzie z tradycją


Centralne położenie miasteczka Gurjaani w regionie Kakhetia, gdzie znajduje się winnica Kakhetis Guli umożliwia organizowanie jednodniowych wycieczek do najbardziej atrakcyjnych obiektów kulturowych i przyrodniczych w Kakhetii, jak: Telavi, Sighnaghi, Kvareli, Nekresi, Ikalto, Lagodekhi, David Gareja, Park Narodowy Vashlovani lub Tushetia. Dojazd do nich zamyka się zwykle w 30-60 minutach (oprócz górskiego regionu Tushetia), co czyni miejsce bardzo atrakcyjnym pod względem logistycznym.


Na terenie winnicy produkujemy wino białe lekko wytrawne ze szczepu Rkatsiteli oraz czaczę. Produkcja wina odbywa się metodą naturalną bez dodatku cukru ani chemii, a podstawą jest sok wyciśnięty z winogrona. Duży wpływ na wyjątkowy aromat oraz kolor naszego wina ma położenie pola winogronowego na terenie winnicy, co minimalizuje czas dostarczenia winogrona do obróbki. Oprócz swojskiego wina i czaczy winnica Kakhetis Guli wykorzystuje regionalną kuchnię opartą o naturalnych produktach od sąsiadujących gospodarstw.   


Winnica Kakhetis Guli dysponuje sześcioma przestronnymi pokojami, w których można pomieścić równocześnie 21 osób. Każdy pokój posiada swoją łazienkę wraz z WC. W winnicy znajduje się ponadto stylowa restauracja i kuchnia oraz duży taras z panoramicznym widokiem na Dolinę Alazańską i góry Wielkiego Kaukazu. Całe wykończenie wraz z wystrojem zostało zrobione z naturalnego drewna i elementów kultury gruzińskiej.